Trwałe usuwanie owłosienia – Depilacja laserem medycznym

Liposukcja bez skalpela - medycyna estetyczna kosmetyka laserowa
Liposukcja bez skalpela Toruń
Sierpień 28, 2019
Depilacja laserem medycznym skuteczny i trwały efekt depilacji na lata
Depilacja laserem medycznym dla mężczyzn
Wrzesień 4, 2019
Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Laserowe usuwanie owłosienia Toruń -depilacja laserem medycznym

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

Zima powoli odpuszcza. Dzień staje się coraz dłuższy i niebawem pojawią się pierwsze przebiśniegi. Jest to też najlepszy czas na o to, jak wygląda nasza skóra. Przez zimowe miesiące nasza skóra wypoczęła od słońca, dlatego jest to najlepszy czas na depilację laserową.

Jak przygotować się do zabiegu

Do wizyty w gabinecie medycyny estetycznej trzeba się właściwie przygotować. Jakiś czas przed planowanym zabiegiem należy zrezygnować z pozbywania się zbędnego owłosienia depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skóraod listopada do kwietnia nam nie grozi, jednak pożegnać trzeba też samoopalacze. Około miesiąc przed wizytą w gabinecie powinno się zrezygnować z maści z retinolem.

W dniu zabiegu

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Powinno się także zrezygnować ze używania maseł. Najlepiej znaleźć gabinet medycyny estetycznej, który wyposażony jest w sprzęt najnowszej generacji. Jednym z takich laserów jest Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem dobiera się wiązkę zależnie od skóry i melaniny. Dzięki temu zabieg depilacji laserowej jest skuteczniejszy i zminimalizowane są niechciane następstwa.

Zabieg depilacji laserowej

To, jak długo potrwa zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji części ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. Aby uzyskać maksymalny efekt konieczne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Jednak między sesjami koniecznie trzeba robić przerwy, trwające około trzydzieści dni. Od typu skóry zależy potrzebna liczba zabiegów, najczęściej są to trzy lub cztery.

Po depilacji laserowej

Skóra musi odpocząć. Ciepłe kąpiele, sauna i wyjścia na basen nie są polecane. Na jakiś czas powinno się przed złuszczaniem naskórka. Zabieg ten upiększający wpływ na wygląd skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Trzydzieści dni po zabiegu koniecznie trzeba całkowicie zrezygnować z opalania.

Ostatnie podmuchy zimy to najlepszy okres na umówienie się na depilację laserową. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Plusy depilacji laserowej

Perfekcyjnie gładka skóra o tym marzy wiele kobiet. Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się niechcianego owłosienia. Metoda ta ma sporo plusów, spodoba się to zwłaszcza tym, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści wykorzystują tylko najnowszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w czytnik zawartości barwnika jakim jest melanina w skórze, który umożliwia bardzo precyzyjnie dostosować moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Dzięki takim rozwiązaniom zlikwidowane zostało ryzyko poparzeń . Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Wystarczy kilka chwil

Kiedyś, aby poddać się depilacji laserowej należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów wyposażonych w duże soczewki zabieg ten przeprowadza się niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała zajmuje zaledwie kilka chwil.

Skuteczność zabiegu

Depilacja laserowa to bardzo trwały sposób depilacji. Wystarczy jeden zabieg, aby znacząco zmniejszyć liczbę niechcianych włosków. Wystarczy kilka zabiegów, żeby trwale trwale usunąć niechciane włoski.

Depilacja laserem – Komfort

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera nie uszkadza skóry.

Depilacja laserowa to najlepszy sposób pozbycia się zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych technologii jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa , ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest także polecana osobom, które walczą z nieestetycznym problemem wrastających włosków.

Pomyśl o swojej skórze na wiosnę – depilacja laserowa

Po czasie mrozów i nieprzychylnej pogody powinniśmy zadbać o naszą skórę i przygotować ją na letni czas. Należy nie wolno zapominać o odpowiednim nawilżeniu, ponieważ niskie temperatury i przesuszone, ogrzewane powietrze źle oddziałują na stan naszej skóry. Wiosna, to także dobry moment na depilację laserową, która jest najskuteczniejszą metodą depilacji. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia pozwala na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie i cieszyć się idealnie gładkim ciałem, bez wrastających włosków i nieestetycznych podrażnień.

Decydując się na taki zabieg, warto wybrać gabinet z sprawdzonym sprzętem oraz właściwie przeszkoloną kadrą. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

Palomar Vectus to gwarancja nowoczesnego podejścia do depilacji, przez co zabieg depilacji laserowej jest dostosowany do każdego rodzaju skóry. Możliwe jest to poprzez zastosowanie specjalnego czytnika zawartości barwnika – melaniny w skórze. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, który chroni skórę. Spora zaletą są także dwie końcówki zabiegowe, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Trzy miesiące przed zabiegiem nie należy pozbywać się owłosienia w sposób mechaniczny – to znaczy depilatorem lub woskiem. Zaleca się stosowanie w tym czasie zwykłej maszynki do golenia oraz pianki. Depilacji laserowej nie powinno wykonywać się u osób, które chorują na epilepsję. Po wykonanym zabiegu o skórą należy odpowiednio zadbać, unikać wystawiania depilowanego obszaru ciała na działanie promieni słonecznych.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Laserowa Toruń

Komentarze są wyłączone.